PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY ÚVODNÍ STRANA KONGRESOVA TURISTIKA AKTIVNI DOVOLENA CIRKEVNI PAMATKY KOUZLO HRADU A ZAMKU LAZNE ZLATA PRAHA KRALOVEHRADECKY KRAJ LIBERECKY KRAJ USTECKY KRAJ MORAVSKOSLEZSKY KRAJ ZLINSKY KRAJ OLOMOUCKY KRAJ JIHOMORAVSKY KRAJ PARDUBICKY KRAJ KRALOVEHRADECKY KRAJ LIBERECKY KRAJ VYSOCINA PRAHA STREDOCESKY KRAJ USTECKY KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKY KRAJ KARLOVARSKY KRAJ FOLKLORNÍ SDRUZENÍ ČESKÉ REPUBLIKY CESKY ROZHLAS BESKYDY-VALASSKO SLEZSKA HARTA CZECH TOURISM
Středa 25.05.2022
Vyhledávání
  Vyhledávací centrum
Rejstřík ČR
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Základní informace o ČR
Česká NEJ
Kraje ČR
Turistické regiony
Turistické oblasti
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
Pohádkové regiony
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality
Databanka akcí
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
PRAHA SRDCE EVROPY
  Město PRAHA
Pražská informační centra
Kalendář akcí v Praze
Lázeňství
  Lázeňská zařízení
Zdravotní pojištění
Kongresová turistika
  Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Výstavnictví a propagace
Kongresy a konference
Veletrhy a výstavy
Turistika a volný čas
  Informační centra
Kultura a zábava
Památky UNESCO
Památky a architektura
Církevní památky
Hrady a zámky
Aktivní dovolená
Pěší turistika
Agroturistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Vinařská turistika
Sport a relaxace
Klub českých turistů
Cestovní kanceláře
Folklor a tradice
  Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Příroda a její ochrana
  Biosférická rezervace UNESCO
Chráněná krajinná území
Přírodní zajímavosti
Jeskyně a propasti
Vrcholy, hřebeny, sedla
Fauna a flora
Naučné stezky
Ubytování a stravování
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Gastronomické speciality
Obchod a služby
  Služby motoristům
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti na prodej
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba
Království perníku

OSTAFIX N - tmel pro tenkovrstvé lepení [ Výrobek nebo zboží k prodeji ]

OSTAFIX N - tmel pro tenkovrstvé lepení -


OSTAFIX N
je jednosložková hmota pastovité konzistence, obsahující pojiva na bázi vodné akrylátové disperze, jemná plniva, pigmenty, dispergační a biocidní prostředky a modifikační přísady.

Použití: Lepení keramických obkladů a dlaždic, podhledů a obkladových desek a lišt z pěnového polystyrénu a polyuretanu, dřeva, PVC a pryžových podlahovin, sádrových odlitků a obkladů a podobných materiálů. Vhodným podkladem pro lepení jsou dostatečně soudržné betony a omítky, pórobeton a zejména deskové konstrukční materiály jako azbestocement, cementotřískové desky, sádrokarton, dřevotřískové desky, umakartové desky (prefabrikovaná bytová jádra) a jiné stavení materiály. OSTAFIX N lze rovněž použít pro zatmelení spár a trhlin v podkladu před malováním.

Vlastnosti: Hustota: 1,5 - 1,8 kg/m2 Hmotnostní sušina: 83 - 86 %
pH: 9 - 10 Objemová sušina: 65 - 75 % Hmota má vynikající přídržnost prakticky ke všem stavebním materiálům. Vyrábí se v bílém nenormalizovaném odstínu.

Příprava podkladů: Podklad se očistí od prachu a jiných nečistot. Savé podklady se napustí základním nátěrem PRIMER nebo jiným napouštědlem, určeným pod disperzní systémy. V případě lepení na starší omítky je nutno odstranit vrstvy malířských nátěrů a podklad důkladně odprášit a napustit základním nátěrem. Pevné a nesavé podklady se dokonale očistí, odstraní se mastné nečistoty, povrch není třeba již napouštět.

Pracovní postup: OSTAFIX N se nanáší na podklad zubovou stěrkou s výškou zubů 3 - 7 mm. Výška zubů se určí podle rovnosti podkladu a formátu obkladového materiálu tak, že po přiložení obkladu do vrstvy lepidla a jeho odtržení musí být zřetelný otisk lepidla na celé rubové straně obkladačky. Tmel se nanáší v takové ploše, na kterou se stačí osadit obklad do 10 minut. Obklad se přiloží do vrstvy lepidla a tlakem nebo poklepem se osadí do požadované polohy. Keramické obkladačky se před lepením nesmáčí vodou! V případě lepení polystyrénových podhledů a obkladů není nutno provádět celoplošné lepení, tmel se obvykle nanáší bodově nebo v pásech na okrajích a ve středu obkladových desek. Teplota při lepení a schnutí lepidla nesmí poklesnout pod +15 °C.

Spotřeba: 0,3 - 1,5 kg/m2 podle typu a kvality podkladu a lepeného materiálu.

Balení a skladování: Balení v plastových obalech o obsahu 1,2 kg, 4,5 kg, 15 kg nebo v kartuších. Skladování v původních obalech při teplotách +5 až +25°C na místech, chráněných před přímým působením slunečního záření a náhlým střídáním teplot. Skladovatelnost je 12 měsíců od data výroby.

Bezpečnost a hygiena: OSTAFIX N není škodlivý ve smyslu platných předpisů. Při práci používejte ochranné pomůcky a dodržujte zásady osobní hygieny. V uzavřených prostorách zajistěte větrání pracoviště. Při zasažení očí vypláchněte velkým množstvím čisté vody a vyhledejte lékařské ošetření.

Likvidace odpadů: Prázdné kovové obaly odevzdejte do sběru, kód odpadu: 150104. Plastové obaly likvidujte jako ostatní odpad, kód odpadu: 150102. Zbytky lepidla a znečištěné obaly likvidujte jako nebezpečný odpad, kód odpadu: 080111.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Sokolovská 361/2
743 01 Bílovec
Česko (CZ)
tel: (+420) 556 412 038
(+420) 556 410 795
fax: (+420) 556 410 263

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.denascolor.cz

AKTUALIZACE: David Mužík (Infomorava.cz) org. 56, 08.06.2004 v 13:50 hodin
Copyright 1998-2022 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
VELETRHY
    FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
    TURISTIKA