PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY ÚVODNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKY KRAJ ZLINSKY KRAJ OLOMOUCKY KRAJ JIHOMORAVSKY KRAJ PARDUBICKY KRAJ KRALOVEHRADECKY KRAJ LIBERECKY KRAJ VYSOCINA PRAHA STREDOCESKY KRAJ USTECKY KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKY KRAJ KARLOVARSKY KRAJ FOLKLORNÍ SDRUZENÍ ČESKÉ REPUBLIKY CESKY ROZHLAS BESKYDY-VALASSKO SLEZSKA HARTA CZECH TOURISM
Úterý 21.05.2024
Vyhledávání
  Vyhledávací centrum
Rejstřík ČR
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Základní informace o ČR
Česká NEJ
Kraje ČR
Turistické regiony
Turistické oblasti
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
Pohádkové regiony
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality
Databanka akcí
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
PRAHA SRDCE EVROPY
  Město PRAHA
Pražská informační centra
Kalendář akcí v Praze
Lázeňství
  Lázeňská zařízení
Zdravotní pojištění
Kongresová turistika
  Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Výstavnictví a propagace
Kongresy a konference
Veletrhy a výstavy
Turistika a volný čas
  Informační centra
Kultura a zábava
Památky UNESCO
Památky a architektura
Církevní památky
Hrady a zámky
Aktivní dovolená
Pěší turistika
Agroturistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Vinařská turistika
Sport a relaxace
Klub českých turistů
Cestovní kanceláře
Folklor a tradice
  Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Příroda a její ochrana
  Biosférická rezervace UNESCO
Chráněná krajinná území
Přírodní zajímavosti
Jeskyně a propasti
Vrcholy, hřebeny, sedla
Fauna a flora
Naučné stezky
Ubytování a stravování
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Gastronomické speciality
Obchod a služby
  Služby motoristům
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti na prodej
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba
Království perníku

Ukázky praktické realizace projektu DOMÉNOVÁ KOULE

Doménová koule, prezentace, weby, Zlínský kraj, web kraje
Doménová koule vytváří vícejazyčný internetový informační a rezervační systém ČR, s jednotnou koncepcí, logikou ovládání, na platformě širokého zapojení všech zúčastněných. Zveřejněné informace jsou vizitkou práce těch, kteří je do systému vložili.
Cílem projektu je vytvořit vícejazyčný internetový informační a rezervační systém České republiky s jednotnou koncepcí, logikou ovládání, na platformě širokého zapojení všech zúčastněných. Splňuje požadavky hlavních uživatelů a je koncipovaný jako modulární, volně rozšiřitelný systém s výstupy, které lze jednoduše integrovat do jiných informačních technologií i koncových www stránek klientů, krajů, měst, obcí, IC, neziskových organizací i podnikatelů v cestovním ruchu a ostatních oborech. Aktualizace je možná koncovými klienty (o kterých je informace zveřejněna), regionálními správci (IC, kraje, města, obce, agentury ...) a správci pro Čechy, Moravu a Slezsko, vše podle stupně přístupových práv. Zveřejnění informací je jednoduché a dostupné pro všechny skupiny obyvatelstva, organizace, instituce i podnikatele. Jazykové mutace portálu musí být zájmem koncových uživatelů systému a její realizaci v informačním systému zvládne i koncový klient. Data a informace uvnitř Doménové koule jsou určena výhradně pro volné šíření a propagaci.

Zveřejněné informace jsou vizitkou práce těch, kteří je do systému vložili a plně zůstávají pod jejich kontrolou a k jejich využití bez omezení.
BESKYDY-VALAŠSKO, racr, Doménová koule, kopie stránky město PříborKatastrální členění OBEC, MĚSTO, REGION, KRAJ, TO, TR, ČR
Základní lokalizací pro každou informaci v DK je katastrální začlenění. Číselník katastrů obcí v DH odpovídá číselníku ČSÚ ČR a je i přímo v záznamu obce propojen na statistické informace ČSÚ. Začlenění informace pomocí katastru umožňuje informace dále ..
Hotel Zubříč, ukázky jídelčníkuUBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Hlavním zdrojem informací však musí být (i co se týká odpovědnosti) koncový klient, o kterém jsou data zveřejněna. Je zajištěn plný přístup koncových klientů pro opravu vlastních dat, nebo tato služba může být řešena pracovníky IC nebo turistické oblasti.
Hanácké folklorní sdruženíDoménová koule a FOLKLOR LIDOVÉ TRADICE
Řada tematických domén věnovaná folkloru v ČR, má za cíl podávat zájemcům o folklórní dění v ČR kvalitní a pokud možno úplný informační servis. Z různých pohledů umožňuje podávat informace o tom, co se ve světě folklóru děje.
BESKYDY-VALAŠSKO, racr, Doménová koule, kopie stránky CHKO PoodříDoménová koule a PŘÍRODA A JEJÍ OCHRANA
Pro tematiku přírody a její ochrany jsme zajistili několik domén, z nichž nejdůležitější je www.CHKO.cz. Kolem této domény soustřeďujeme informace o CHKO v ČR a organizacích zabívajících se ochranou přírody živé i neživé.
INFOMORAVADoménová koule LÁZEŇSTVÍ
Informace o lázeňství v České republice jsou součástí všech hlavních záznamů až po úroveň www.Czech.Republic.cz. Provázání informací umožňuje zahraničním i domácím klientům nalézt informace o lázních České republiky v souvislostech se životem v regionu.
Grafické rozhraní www.vina.czDoménová koule a PRŮMYSL A POTRAVINÁŘSTVÍ
Průmysl a potravinářství jsou v Doménové kouli definovány celou řadou encyklopedických hesel, která charakterizují průmyslová odvětní i výrobky. Pro celkovou prezentaci prosuktů je určena například doména www.syry.cz, www.pernik.cz, www.vina.cz a celá ...
Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
VELETRHY
FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
TURISTIKA